Půjčte si až 100 000 Kč do 24 hodin

Půjčky založené na důvěře – ne na vaší úvěrové historii

Měsíční splátka 731.84

49.9% roční úroková sazba (Toto je maximální RPSN a je tu proto, aby vám pomohlo porovnat různé nabídky).

Půjčka celkem 40 000 Kč, 48 měsíčních splátek ve výši 1 711,02 Kč. Celková částka půjčky je 42 128,96 Kč a celkem zaplatíte 82 128,96 Kč. Roční úroková sazba je 49,9%. Nemáme žádné další poplatky.


Kdo je Tando?

Jsme poskytovatelé úvěrů, ale naše úvěry jsou trošičku jiné. Většina poskytovatelů úvěrů kontroluje vaši úvěrovou historii, a to zda si od nich můžete půjčit a rozhodují se podle toho, jak jste s penězi zacházeli v minulosti. To my neděláme. Naše půjčky jsou založeny na důvěře.

Proč Tando?

Jste důvěryhodní, můžete si dovolit měsíční splátky, ale i přes to vám banky odmítají půjčit, pak je tu Tando právě pro vás. Nabízíme férovou, jednoduchou a srozumitelnou půjčku založenou na důvěře, nikoliv na vaší finanční minulosti.

Jak to funguje?

Zažádáte online – zabere to jen 5 minut.

Pošleme vám jedinečný odkaz, aby se mohl zaregistrovat váš ručitel.

Jakmile od vás obou budeme mít vše potřebné, převedeme vám peníze.

Kdo si od nás může půjčit?

Od Tando si můžete půjčit, pokud jste schopni pohodlně splácet měsíční splátky a máte vhodného kamaráda nebo člena rodiny, který vás zná, věří vám a chce být vaším ručitelem.

Nepoužívejte k tomu jen naše slovo.

Kdo je ručitel?

Ručitel je někdo, kdo vás zná a věří vám. Slibuje, že za vás zaplatí měsíční splátku půjčky, pokud vy sami z jakéhokoliv důvodu splátku zaplatit nemůžete.

Proč potřebuji ručitele?

Někdy se stane, že si dobří lidé nemají možnost půjčit, protože se v jejich minulosti něco pokazilo. To se může stát každému z nás. S ručitelskou půjčkou Tando proto chceme zajistit, aby měli všichni důvěryhodní lidé přístup k jednoduché a férové půjčce.

Ručitelská půjčka je založena na důvěře a na tom, co si můžete dovolit nyní, ne na vaší finanční minulosti.

Ručitelská půjčka je až 10x levnější než krátkodobé půjčky.

Vaši přátelé a rodina vás znají nejlépe a ví, jestli jste důvěryhodní.

Jak se můžu stát ručitelem?

Jakmile přijmeme od dlužníka žádost, vytvoříme jedinečný odkaz pro ručitele. Vše co musí ručitel udělat, je na tento odkaz kliknout a dokončit online registraci. O vše ostatní se již postaráme my.

Kontrolujeme vaše údaje. Počkejte, prosím!!