Půjčte si až 15 000 Kč do 24 hodin

Půjčky založené na důvěře – ne na vaší úvěrové historii

Pro půjčku ve výši bude vaše první minimální splátka .

199% roční úroková sazba (toto je maximální RPSN a je zde, aby vám pomohla porovnat různé nabídky).

Měsíčně min. platba je úrok + 1% - celou částku můžete zaplatit kdykoliv!

U půjčky ve výši 15 000 Kč je nominální úroková sazba 199%. Zřizovací poplatek: 0 Kč. Roční poplatek: 0 Kč. Měsíční poplatek: 0 Kč. Efektivní úroková sazba je 199%. Měsíční minimální splátka: 1 610,99 Kč


Kdo je Tando?

Jsme poskytovatelé úvěrů, ale naše úvěry jsou trošičku jiné. Většina poskytovatelů úvěrů kontroluje vaši úvěrovou historii, a to zda si od nich můžete půjčit a rozhodují se podle toho, jak jste s penězi zacházeli v minulosti. To my neděláme. Naše půjčky jsou založeny na důvěře.

Proč Tando?

Jste důvěryhodní, můžete si dovolit splátky, ale i přes to vám banky odmítají půjčit, pak je tu Tando právě pro vás. Nabízíme férovou, jednoduchou a srozumitelnou půjčku založenou na důvěře, nikoliv na vaší finanční minulosti.

Flexibilní půjčka

Naše půjčky jsou navrženy tak, aby fungovaly spíše jako kreditní karta a byly velmi flexibilní. Pokud provedete minimální měsíční splátku 1% plus úrok, necháme vás splácet tolik, kolik chcete, tak rychle, jak chcete!

Jak to funguje?

Zažádáte online – zabere to jen 5 minut.

Pošleme vám jedinečný odkaz, aby se mohl zaregistrovat váš sekundární dlužník.

Jakmile od vás obou budeme mít vše potřebné, převedeme vám peníze.

Kdo si od nás může půjčit?

Od Tando si můžete půjčit, pokud jste schopni pohodlně splácet splátky a máte vhodného kamaráda nebo člena rodiny, který vás zná, věří vám a chce být vaším sekundárním dlužníkem.

Nepoužívejte k tomu jen naše slovo.

Kdo je sekundární dlužník?

Sekundární dlužník je někdo, kdo vás zná a věří vám. Slibuje, že za vás zaplatí měsíční splátku půjčky, pokud vy sami z jakéhokoliv důvodu splátku zaplatit nemůžete.

Proč potřebuji sekundárního dlužníka?

Někdy se stane, že si dobří lidé nemají možnost půjčit, protože se v jejich minulosti něco pokazilo. To se může stát každému z nás. S půjčkou Tando proto chceme zajistit, aby měli všichni důvěryhodní lidé přístup k jednoduché a férové půjčce.

Naše půjčka je založena na důvěře a na tom, co si můžete dovolit nyní, ne na vaší finanční minulosti.

Naše půjčka je až 10x levnější než krátkodobé půjčky.

Vaši přátelé a rodina vás znají nejlépe a ví, jestli jste důvěryhodní.

Jak se můžu stát sekundárním dlužníkem?

Jakmile přijmeme od dlužníka žádost, vytvoříme jedinečný odkaz pro sekundárního dlužníka. Vše co musí sekundární dlužník udělat, je na tento odkaz kliknout a dokončit online registraci. O vše ostatní se již postaráme my.

Kontrolujeme vaše údaje. Počkejte, prosím!!