Online služby pro jednodušší život

Když mluvíme o nových nápadech, nejsme si vždy jisti, zda budou fungovat nebo ne. Obvykle jde o pokus a omyl. V našem nedávno spuštěném online servisu to tak vůbec nebylo - věděli jsme, že vše bude od začátku fungovat. A opravdu fungovalo.

Existovali 2 důvody, proč jsme si byli jisti, že náš nový servis bude fungovat. Za prvé, nejedná se o úplně nový nápad - mnoho společností používá funkci „přihlášení“. A za druhé, všichni jste nás o to žádali.

Tady je jen krátký souhrn toho, co můžete dělat s našimi online službami:

  • Zobrazení aktuálního zůstatku. Nezapomeňte, že úrok se počítá denně, je opravdu důležité, aby se váš zůstatek aktualizoval také každý den. Vždy máte možnost vidět, co jste zaplatili, a co stále dlužíte.
  • Provedení extra platby. Spousta zákazníků používá peníze, které jim na konci měsíce zbyly, na provedení extra platby své půjčky. Můžete extra platbu provést kdykoliv a nemusíte nám volat, že jste ji provedli, pokud nechcete (i přesto že my jsme vždy rádi, když vás slyšíme).
  • Aktualizace vašich údajů. Pokud se stěhujete do nového domu, dostanete nové telefonní číslo nebo novou debetní kartu, pak můžete snadno aktualizovat vaše údaje sami - je to tak jednoduché!
  • Změna data trvalých plateb. Pokud dostanete novou práci a chcete změnit datum, kdy automaticky strháváme vaši měsíční platbu, můžete to nyní provést 24/7.

Máme spoustu dalších skvělých nápadů, které brzy přidáme, ale je tu něco opravdu důležitého, co bychom vám chtěli sdělit - nejenom že pracujeme na tom, abychom věci dělali lépe, ale také na tom, jak je uděláme.

Chceme vám nabídnout rozhraní, které je velmi jednoduché a snadno použitelné. Proto jsme vše navrhli tak, aby rozhraní bylo intuitivní, a soustředili jsme se také na to, jak budete chtít váš účet skutečně používat.

Například: nesnášíme skutečnost, že si musíte pamatovat tolik hesel. Takže jsme vytvořili magické odkazy, které vám umožní se přihlásit - aniž byste si museli pamatovat něco, co obsahuje minimálně 8 písmen, 2 čísla, speciální symbol, rodné jméno vaší matky a jméno vašeho prvního domácího mazlíčka, na kterého si vzpomenete pokaždé když musíte resetovat heslo. Ne, díky.

Doufáme, že to, co jsme vyrobili, je jednoduché, funkční a lehce se používá.

V Tando se věci mění rychle a my neustále pracujeme na tom, abychom byli lepší a chytřejší, než jsme byli včera. Pokud máte zpětnou vazbu pro náš tým nebo návrhy na další funkce, které bychom měli přidat, kontaktujte nás na ahoj@tandopujcky.cz.

Kontrolujeme vaše údaje. Počkejte, prosím!!