Jaký je proces stát se sekundárním dlužníkem?

Než se zaregistrujete jako sekundární dlužník, přečtěte si podmínky a ujistěte se, že jste spokojen/a s tím, jak půjčka funguje. Jakmile obdržíme podepsanou žádost sekundárního dlužníka, ověříme, že v minulosti neměl žádné potíže se splácením vlastních účtů. Součástí žádosti sekundárního dlužníka je i ujištění, že rozumí povinnostem sekundárního dlužníka a může si dovolit splácet půjčku v případě, že dlužník splácet nebude.

Půjčku vyplácíme na bankovní účet sekundárního dlužníka, ne dlužníka. Děláme to tak proto, abychom předešli podvodům a ujistili se, že sekundární dlužník ví, že půjčka byla vyplacena. Sekundární dlužník může peníze dlužníkovi přeposlat nebo je vybrat a předat v hotovosti. Jakmile bude půjčka vyplacena, budeme sekundárního dlužníka průběžně informovat, aby věděl o provedených splátkách.

Pokud dlužník platbu neprovede do data splatnosti, okamžitě upozorníme dlužníka i sekundárního dlužníka. Pokud dlužník není schopen aktualizovat účet, budeme provedení platby požadovat po sekundárnímu dlužníkovi.

Nemůžete najít odpověď, kterou hledáte?

Vždy vám rádi pomůžeme. Kontaktujte nás kliknutím sem.

Kontrolujeme vaše údaje. Počkejte, prosím!!