O nás

Poslání

Věříme, že všichni důvěryhodní lidé si zaslouží férovou a čestnou půjčku. Rozhodli jsme se proto stát věřitelem na základě staré dobré důvěry. Tando je vlastně společnost, od které bychom si sami půjčili.

Proč tu jsme

Pro mnohé z nás je půjčování si peněz součástí života. Půjčujeme si na svatbu, rozjezd podnikání, rekonstrukci domu, nové auto nebo i na tak jednoduchou věc, jako je mobilní telefon. Většině lidí se stačí rozhlédnout a vybrat si z několika různých bank, které jim nabídnou férové a srozumitelné produkty – a to je skvělé.

Někteří lidé tuto možnost nemají. Je to zejména proto, že se u nich v minulosti něco pokazilo nebo proto, že mají ve finančních záznamech něco „neobvyklého“. Každý máme někdy nějaké problémy a my nevěříme, že za pár chyb v minulosti je nutné platit cenu nejvyšší.

Věříme, že všichni důvěryhodní lidé si zaslouží férovou a čestnou půjčku - a jsme tady, abychom to zajistili.

Řešení problémů pro opravdové lidi

Každý zákazník Tando je jiný. Co mají ale všichni naši zákazníci společné, je to, že jim přátelé a rodina věří.

My věříme, že každého z nás lze zařadit do jednoho z těchto 4 kolonek:

Jste-li v kolonce A, můžete si půjčit od banky a vaši půjčku splatíte. Tando nepotřebujete a nejspíš si myslíte, že jsme drazí.
Jste-li v kolonce B, můžete si půjčit od banky, ale my si nemyslíme, že byste tu možnost mít měl/a. Vaši přátelé si nemyslí, že půjčku splatíte – a nejspíš mají pravdu. Kolonka B je důvod, proč nastala úvěrová krize.
Jste-li v kolonce C, je Tando právě pro vás. Současný systém se na vás vykašlal, a proto jsme tu my, abychom vám pomohli.
Jste-li v kolonce D,nemůžete si půjčit ani od banky ani od nás. Pravda je, že byste si momentálně neměl/a půjčovat vůbec od nikoho – vaši přátelé se vám snaží něco říct, znají vás nejlépe a půjčka teď momentálně rozhodně není dobrý nápad.

"Jak" je stejně důležité jako "co"

Nechceme vybudovat jen úvěrovou společnost – chceme vytvořit skvělou společnost. Půjčovat peníze může každý, ale dělat to správně je mnohem větší výzva.

Abychom dostáli svým předsevzetím, vytvořili jsme 10 slibů, o kterých si myslíme, že nám pomohou vytvořit společnost, kterou budou naši zákazníci zbožňovat.

Kontrolujeme vaše údaje. Počkejte, prosím!!