Historie hypotečního úvěru

Kdysi dávno banky přijímaly úvěrová rozhodnutí na základě vztahů a důvěry. Pokud jste chtěli půjčku, místní banka jednoduše požádala někoho, kdo vám důvěřoval, aby ji zaručil. Tomu se říká „půjčování založené na důvěře“.

Pak se věci změnily. Dnes hovoříme o „úvěrové historii“, což v podstatě znamená, že se přijímají rozhodnutí o půjčování na základě toho, jak jste dříve zacházeli s vašimi penězi. Pokud se ve vaší minulosti něco nepovedlo a máte špatnou úvěrovou historii, banky se k vám téměř vždy otočí zády. Je vám odepřena půjčka, protože něco o vaší minulosti nezapadá do jejich systému.

Myšlenka důvěřovat sekundárnímu dlužníkovi proto není nová. Používání přátel a rodiny na pomoc při nákupu automobilů nebo pronájmu bytů bylo prováděno do nepaměti.

Pokud se nad tím zamyslíte, zjistíte, že používáme názory lidí, k nimž máme blízko a to i v jiných situacích. Reference na práci, doporučení pro randění, a někdy i (což doufáme, že ne) zaplacení kauce u soudu.

Myšlenka, že nás naši přátelé a rodina znají nejlépe a vědí, kdo jsme a co pro nás bude fungovat, je stejně stará jako myšlenka samotné rodiny. Proto věříme, že půjčky založené na důvěře jsou prostě lepší.

Založili jsme proto úvěrovou společnost, od které bychom si sami chtěli půjčit.

Nedovolíme počítačům, aby se rozhodly, zda si půjčíte. Nezáleží na tom, zda jste v minulosti měli potíže nebo jste samostatně výdělečně činní - nejdůležitější věcí pro nás je, že máte sekundárního dlužníka, obvykle přítele nebo člena rodiny, který věří, že jste schopni splácet. Pokud nebudete schopni splácet, splatí půjčku za vás. Předtím než vyplatíme vašemu sekundárnímu dlužníkovi vaši půjčku, ujistíme se, že jsou pro vás splátky dostupné během krátkého telefonického rozhovoru. Možná budeme muset zavolat také vám, abychom vše dokončili. Naše rozhodnutí jsou založena na selském rozumu.

Levnější způsob, jak si půjčit

Naše pružné ručitelské půjčky jsou mnohem levnější než jiné krátkodobé půjčky. Jsou navrženy tak, aby se staly dlouhodobým řešení vaší finanční situace. Tando můžete používat několik měsíců, pokud potřebujete něco krátkodobého (čím rychleji půjčku splatíte, tím levnější bude), ale i dlouhodobě, kdy postupným splácením minimálních splátek vypůjčenou částku splatíte. Chceme vám poskytnout lehce spravovatelné, cenově dostupné a flexibilní řešení.

Úrok byl proveden správně

Každý chce mít kontrolu nad svým úvěrem, a to vždy. A tak by to mělo být. Poskytujeme výpisy v reálném čase a nepřetržitý přístup k vašemu účtu online. Úroky se počítají denně, takže platíte pouze za čas, kdy máte půjčku. Pokud zaplatíte třeba jen 10 Kč, přestanete okamžitě platit úroky z těchto peněz.

Žádné poplatky , nikdy

Když se dostanete do nepříznivé finanční situace, poslední věc, kterou potřebujete, je někdo, kdo vydělává peníze na vašich problémech. NIKDY neúčtujeme poplatky za pozdní platby, dopisy, předčasné splacení ani nic jiného.

Co když se něco pokazí?

Shromažďujeme zpožděné platby stejným způsobem jako jakákoliv banka. Pokud se ocitnete v prodlení s vaší platbou, pošleme vám upozornění. Pokud bude platba z vaší karty zamítnuta, zavoláme vám a pošleme vám e-mail, abychom zjistili, co se stalo. Naší prioritou je zakročit co nejdříve a vyhnout se tak větším problémům.

Jelikož je vaše půjčka zaopatřena sekundárním dlužníkem, bude muset za vás zpoždené platby zaplatit, pokud vy sami tak neučiníte. Ve velmi vzácných případech, kdy oba, dlužník i sekundární dlužník, nejsou schopni půjčku splácet, můžeme věc postoupit profesionálnímu sběrateli dluhů nebo požádat soud, aby rozhodl o nejlepším způsobu řešení. Toto je absolutně poslední možnost a my vždy uděláme vše pro to, abychom problém společně vyřešili, než k němu dojde. Ať už se stane cokoliv, NIKDY nebudeme nárokovat váš dům nebo jiný majetek, protože všechny naše půjčky jsou nezajištěné půjčky.

Sepsali jsme 10 slibů , jak to zvládneme.

Teď přesně víte, proč jsme vytvořili Tando půjčky.

Kontrolujeme vaše údaje. Počkejte, prosím!!